Vygandas

Здравствуйте

Vygandas

Kuo galiu Jums padėti? Чем я могу вам помочь?

9:44

messenger_opener
Vygandas

Sveiki / Здраствуйте👋

Vygandas

Kaip galėčiau Jums padėti? Чем я могу вам помочь?

9:44

messenger_opener
Vygandas

Sveiki / Здраствуйте

9:44

Kaip galiu Jums padėti? Чем я могу вам помочь

messenger_opener
Vygandas

Здраствуйте

messenger_opener

Išlaisvinkite savo potencialą su verslo sėkmės hipnoze

KAS TAVO VERSLE STABDIS IR KAS VARIKLIS?

Patirtis, kurią įgijau dirbdamas su klientais, liudija, kad subtilios asmeninės detalės, nors ir nesąmoningai, turi didelę įtaką verslo aplinkai ir pasiekimų sėkmei. „Hipnozė skatina greitus žmogaus reagavimo ir požiūrio pokyčius“.

"Hipno-koučingas sprendžia sudėtingas lyderio problemas, tiek iš išorės į vidų, tiek iš vidaus į išorę."

Hipnozė siekiant verslo sėkmės yra visiškai saugi ir visi užsiėmimai yra  konfidencialūs. 

Verslo vadovai ir verslininkai naudoja hipnozę kaip galingą įrankį, kuris pagerina verslo rezultatus įvairiais būdais: gerinant derėjimosi kokybę, padidinant individualias galimybes ir potencialą vadovaujant, kuriant ar atkuriant motyvaciją, įveikiant atidėliojimą, panaudojant giluminį kūrybinį mąstymą problemų sprendimams, didinant atsparumą pasipriešinimui ir gerinant susikalbėjimo rezultatus. Hipnozė padeda įveikti vidinius barjerus ir ribas, atveria sielos gelmes, leidžia spręsti lyderystės problemas ir atrasti nesėkmių priežastis. Ji atskleidžia vadovo nesąmoningą poveikį, padeda priimti strateginius sprendimus ir valdyti stresą. Hipnozė padeda išplėsti verslo galimybes ir siekti sėkmės.

Sėkmė ir turtai lanko tuos, kurie jiems nesąmoningai pasiruošę.

Hipnozė verslininkams padeda: 1. Stiprinti motyvaciją. 2. Keisti neigiamus mąstymo modelius. 3. Mažinti stresą ir nerimą. 4. Stiprinti savigarbą. 5. Skatinti kūrybiškumą. Hipnozė yra galingas įrankis verslo sėkmei.Hipnozė verslininkams padeda: 1. Stiprinti motyvaciją. 2. Keisti neigiamus mąstymo modelius. 3. Mažinti stresą ir nerimą. 4. Stiprinti savigarbą. 5. Skatinti kūrybiškumą. Hipnozė yra galingas įrankis verslo sėkmei.

Hipno -koučingas

Hipnozė yra nepaprastai efektyvus įrankis, kuris gali būti naudojamas verslininkų tobulėjimui įvairiais būdais. Ji suteikia galimybę verslininkui įgyti naujų įgūdžių, tobulinti produktyvumą ir kūrybiškumą bei stiprinti pasitikėjimą savimi. Be to, hipnozė padeda įveikti įvairias kliūtis ir iššūkius, su kuriais verslininkas gali susidurti savo verslo veikloje. Todėl galima teigti, kad hipnozė yra neįkainojamas įrankis, kuris padeda verslininkui pasiekti didesnį sėkmės lygį ir tobulėti savo karjeroje.

Mano nemokama internetinė konsultacija - jūsų pasirinkimas!

Kai sugebėsite įveikti pasąmoninį sabotažą, jūsų pastangos bus apdovanotos sėkme. Jūsų vidiniai pokyčiai turės įtakos jūsų išoriniams pasiekimams. Atėjo laikas priimti sprendimą: ar rinktis tradicinius metodus ir pasitikėti jais, ar leistis į nuotykius ir siekti tikslų greičiau.

Skambinkite pasiteirauti

+370 600 99989

Susitikimo planavimo kalendorius

https://koalendar.com/e/meet-with-Vygandas-Rutkauskas