Vygandas

Здравствуйте

Vygandas

Kuo galiu Jums padėti? Чем я могу вам помочь?

9:44

messenger_opener
Vygandas

Sveiki / Здраствуйте👋

Vygandas

Kaip galėčiau Jums padėti? Чем я могу вам помочь?

9:44

messenger_opener
Vygandas

Sveiki / Здраствуйте

9:44

Kaip galiu Jums padėti? Чем я могу вам помочь

messenger_opener
Vygandas

Здраствуйте

messenger_opener

PASĄMONINĖS NETURTO  PROGRAMOS

PADIDINK SAVO  PSICHOLOGINES FINANSŲ GALIMYBES

Visas mūsų gyvenimas kuriasi iš vidaus į išorę.

Leisk Tau  padėti surasti  finansinių nesėkmių priežastis!

Scroll down

NETURTO, NESĖKMĖS PASĄMONINĖS PROGRAMOS

Dauguma žmonių, kurių reikalai klostosi blogai, kenčia dėl pasąmoninių blokų ar programų. Tai mąstymo klaidos, kurios perduodamos kartą po karto. Netinkama aplinka ir neigiama patirtis gali uždaryti žmogų užburtame rate, iš kurio neįmanoma ištrūkti. Tai trukdo uždirbti pinigus, kurti verslą ir kilti karjeroje.

NEŽINOMYBĖS IR PRARADIMO BAIMĖ

Nežinomybė ir praradimo baimė trukdo sprendimams, didina klaidų galimybę. Atsiranda praraja tarp ,,galiu ir noriu'', pradedame nesuprasti savęs. Patirtis ir negatyvūs įsitikinimai valdo mus labiau nei įsivaizduojame.

NEPASITIKĖJIMAS IR VENGIMAS

Patyrus apgaulę, išdavystę ar pažeminimą kyla nepasitikėjimas, vengimas, baimė patikėti kitais. Tai trukdo versle, santykiuose, net vaikų auklėjime. Tai sukelia kaltės jausmą, pasiteisinimus, kaltinimus ir pyktį. Nepasitikintis žmogus yra destruktyvus, sunku visiems, ypač jam pačiam.

STRESAS, BAIMĖS, PANIKA

Baimė nepateisinti lūkesčių, klysti, atrodyti netobulai, nesuvaldyti  situacijos, prarasti lygį, verslą, namus, darbą, šeimą, žmogų, baimė degraduoti, tapti vargšu, baimė didelių pinigų, verslo, atsakomybės baimė, sėkmės ir nesėkmės baimė, baimė būti teisiu, viešumos baimė, baimė mirti, baimė gyventi... Visa tai nesąmoningai stabdo augimą ir yra nesėkmių grandinės priežastimi.

Duotybė

Dauguma ekspertų neturi prieigos prie tos sąmonės dalies, kuri valdo viską. Sėkmės ir nesėkmės prielaidos yra užkoduotos pasąmonėje. Aš turiu tas savybes, kurios padeda tai pasiekti.

Sugebėjimai

Išmoktos hipnozės, NLP, socialinės panoramos, koučingo, psichoterapinės technikos leidžia įžvelgti ir suprasti žmogų iš gilesnių perspektyvų. Aptinkami ryšiai tarp iš pirmo žvilgsnio nesusijusių dalykų, kurie formuoja žmogaus likimą...

Patirtis

Mano patirtis leidžia geriau suprasti kliento unikalumą ir parinkti tinkamiausią programą bei strategiją, atsižvelgiant į skirtingus gyvenimo scenarijus ir siekius.

Skambinkite pasiteirauti

+370 600 99989

Susitikimo registracijos kalendorius

https://koalendar.com/e/meet-with-Vygandas-Rutkauskas